Nasza kadra
mgr Justyna Kanadys
Dyrektor, nauczyciel języka angielskiego

Przedszkole „Motylek” założyła z myślą o dzieciach i dla dzieci. Motto, które towarzyszy jej na co dzień to słowa Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Życzliwość, kreatywność i otwartość to cechy, które towarzyszą jej w pracy z przedszkolakami, a także z ich rodzicami. W pracy pedagogicznej stawia na ciągły rozwój. Wprowadza nowatorskie rozwiązania edukacyjne, tak by zajęcia były dla maluchów ciekawą przygodą. Stara się zarażać dzieci pasją do języka angielskiego.

mgr Justyna Sokół
Nauczyciel - Wychowawca

Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Z łatwością nawiązuje kontakt ze swoimi wychowankami. W pracy jest pełna ciekawych pomysłów nakierowanych na rozwój kreatywności i indywidualnych zdolności każdego dziecka. Zawsze bardzo chętnie służy pomocą młodszym koleżankom w rozwiązywaniu trudnych problemów naszych przedszkolaków.

mgr Katarzyna Skrzypczak–Kanadys
Nauczyciel - Wychowawca

Cechuje ją duży spokój, cierpliwość i dokładność. Ma dobre wyczucie potrzeb dzieci oraz zdolność nawiązania z nimi bliskiego kontaktu. Ideą przewodnią jej pracy jest poszanowanie godności dziecka. Podczas zajęć z dziećmi wykorzystuje elementy muzyczne i teatralne. Chętnie uczy przedszkolaków piosenek i wierszyków, które dobiera w taki sposób, aby stały się one dla nich drogowskazem, cenną nauką.

mgr Paulina Podleśna
Nauczyciel - Wychowawca

Praca z dziećmi to spełnienie jej marzeń. Traktuje to jako pasję, dzięki czemu jej podopieczni doskonale wiedzą, że czas spędzony z nimi podczas zabaw, zajęć, przedstawień czy spacerów to prawdziwa radość. Jako młody nauczyciel ciągle szuka inspiracji, pomysłów, nowych zabaw, by zachwycać i zarażać dzieci wiedzą, energią i chęcią do pracy.

mgr Ewelina Jeleń
Nauczyciel - Wychowawca

Praca w przedszkolu daje jej ogromną satysfakcję, zaś największą nagrodą jest uśmiech dzieci. Pragnie uczestniczyć w tworzeniu bezpiecznej, rodzinnej i pełnej wrażeń atmosfery, inspirować, wspierać i działać. Sprawia, że dzieci czują się ważne, rozumiane i kochane.

mgr Wioleta Szostak
Nauczyciel - Wychowawca

Energiczna, młoda osoba, pełna pomysłów i chęci do pracy. Wspiera wszechstronny rozwój dziecka. Za główny cel stawia sobie naukę samodzielności w zdobywaniu wiedzy, współpracy i współdziałania w grupie. Uwielbia zajęcia plastyczne, które pozwalają na twórczy rozwój dzieci.

logopeda mgr Monika Lato
Logopeda

Ciepła, sympatyczna pani, do której lgnął dzieci. Zajęcia logopedyczne, które prowadzi cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Uśmiech, który kieruje do dzieci jest nagrodą i motywacją do pracy. Posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów nie tylko z przedszkolakami, ale i rodzicami. Emanuje radością, którą zaraża wszystkich dookoła.

mgr Anna Powałka
Nauczyciel - Wychowawca

Jest osobą miłą i sympatyczną. Cieszy ją wspólne odkrywanie z dziećmi tego, co nowe i nieznane. Twierdzi, że praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i pozwala się spełniać. Interesuje się przyrodą. Z dużym zapałem wprowadza dzieci w tajemniczy świat zwierząt i roślin, starając się aby każdy dzień był dla nich nową ciekawą przygodą.

Magdalena Drabik
Asystent nauczyciela

Pełna ciepła i uśmiechu osoba, która kocha dzieci, cieszy się mogąc obserwować je i uczestniczyć w ich życiu. Wspomaganie ich codziennego rozwoju jest dla niej zarazem radością i pasją.

mgr Dorota Jędrych
Nauczyciel-Wychowawca

Pani Dorotka swoim uśmiechem sprawia, że w Przedszkolu zawsze świeci słońce. Dobrym humorem i optymizmem zaraża nie tylko swoich podopiecznych, ale też inne Panie w Przedszkolu. Systematycznie pracuje z dziećmi, stosując ciekawe metody nauczania. Najważniejsze dla niej jest szczęście i uśmiech Przedszkolaków.

mgr Ewelina Flader
Nauczyciel- Wychowawca

Pani Ewelina jest doświadczoną nauczycielką wychowania przedszkolnego. Stara się aby każde dziecko czuło się dobrze w przedszkolu i aby chętnie do niego chodziło. Prowadzi z dziećmi ciekawe zajęcia, często wprowadza metody, które miała możliwość wykorzystywać we wcześniejszych etapach swojej pracy. Jest bardzo energiczna i ta energie przekazuje zarówno dzieciom, jak i współpracownikom.

psycholog mgr Katarzyna Sowa
psycholog